
Natural Freshwater Pearl And Pink Crystal Ring 14K Goldfilled Drop Shape Unisex
| Material Of Accessories | 14K Gold |
|---|---|
| Name Of Commodity | Natural Freshwater Pearl Ring |
| Occasion | Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearl |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Meter,Drop Shape |
| Style | All-Match |
| Weight | 17g |
Original: $3.78
-65%$3.78
$1.32More Images




Natural Freshwater Pearl And Pink Crystal Ring 14K Goldfilled Drop Shape Unisex
| Material Of Accessories | 14K Gold |
|---|---|
| Name Of Commodity | Natural Freshwater Pearl Ring |
| Occasion | Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearl |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Meter,Drop Shape |
| Style | All-Match |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material Of Accessories | 14K Gold |
|---|---|
| Name Of Commodity | Natural Freshwater Pearl Ring |
| Occasion | Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearl |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Meter,Drop Shape |
| Style | All-Match |
| Weight | 17g |





















