
Natural Stone Clavicle Chain Necklace For Women Titanium Steel Mixed Gemstone Inlay Geometric Pattern Vintage Style Electroplating Treatment
Natural Stone Clavicle Chain Necklace For Women Titanium Steel Mixed Gemstone Inlay Geometric Pattern Vintage Style Electroplating Treatment
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,One Size Fits All |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Vintage,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $3.07
-65%$3.07
$1.07More Images












Natural Stone Clavicle Chain Necklace For Women Titanium Steel Mixed Gemstone Inlay Geometric Pattern Vintage Style Electroplating Treatment
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,One Size Fits All |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Vintage,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,One Size Fits All |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Vintage,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























