
Natural Stone Gravel Geometric Irregular Crystal Clavicle O Word Chain Stainless Steel Electroplating Women's Necklace
Natural Stone Gravel Geometric Irregular Crystal Clavicle O Word Chain Stainless Steel Electroplating Women's Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 35g |
Original: $2.08
-65%$2.08
$0.73More Images







Natural Stone Gravel Geometric Irregular Crystal Clavicle O Word Chain Stainless Steel Electroplating Women's Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 35g |





















