
Neck Chain Gothic Vampire Series Pink Collar Angel Wings Heart Pattern Cortex Alloy Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Cortex |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Weight | 18g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images







Neck Chain Gothic Vampire Series Pink Collar Angel Wings Heart Pattern Cortex Alloy Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Cortex |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Cortex |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Weight | 18g |























