
Necklace Acrylic Plastic Resin Geometric Punk Exaggerated Hiphop Electroplating Clavicle Chain
Necklace Acrylic Plastic Resin Geometric Punk Exaggerated Hiphop Electroplating Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images














Necklace Acrylic Plastic Resin Geometric Punk Exaggerated Hiphop Electroplating Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























