
Necklace Alloy Artificial Crystal Diamond Geometric Water Wave Chain Women's
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 196g |
Original: $8.15
-65%$8.15
$2.85More Images







Necklace Alloy Artificial Crystal Diamond Geometric Water Wave Chain Women's
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 196g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 196g |























