
Necklace Alloy Geometric Handmade Korean Velvet
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 4g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images




Necklace Alloy Geometric Handmade Korean Velvet
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 4g |























