
Necklace Alloy Heart Shaped Electroplated Love Stacked Women's Fashion Imitation Pearl Chain
Necklace Alloy Heart Shaped Electroplated Love Stacked Women's Fashion Imitation Pearl Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 55g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images




Necklace Alloy Heart Shaped Electroplated Love Stacked Women's Fashion Imitation Pearl Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 55g |























