
Necklace Alloy Imitation Pearl Cartoon Geometric Water Wave Chain Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $1.03
-65%$1.03
$0.36More Images





Necklace Alloy Imitation Pearl Cartoon Geometric Water Wave Chain Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cartoon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |













