
Necklace Alloy Imitation Pearl Shell Piece Heart Star Geometric Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Dripping Oil |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 39g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images








Necklace Alloy Imitation Pearl Shell Piece Heart Star Geometric Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Dripping Oil |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 39g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Dripping Oil |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Versatile,Minimalist |
| Weight | 39g |























