
Necklace Alloy Imitation Pearl Sweet Style Bow Strawberry Fivepointed Star Flower Pendant Electroplating
Necklace Alloy Imitation Pearl Sweet Style Bow Strawberry Fivepointed Star Flower Pendant Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images














Necklace Alloy Imitation Pearl Sweet Style Bow Strawberry Fivepointed Star Flower Pendant Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























