
Necklace Alloy Mixed Gem Inlay Bamboo Chain Butterfly English Letter Gothic Sweet Style
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Sweet,Animals |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlaid Jade |
| Weight | 18g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images







Necklace Alloy Mixed Gem Inlay Bamboo Chain Butterfly English Letter Gothic Sweet Style
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Sweet,Animals |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlaid Jade |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Sweet,Animals |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Inlaid Jade |
| Weight | 18g |























