
Necklace Alloy Turquoise Geometric Electroplated For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images
























Necklace Alloy Turquoise Geometric Electroplated For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Turquoise |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























