
Necklace And Earrings Alloy Imitation Pearl Ball Bead Chain Sweet Cool Style Star Pattern Electroplating
Necklace And Earrings Alloy Imitation Pearl Ball Bead Chain Sweet Cool Style Star Pattern Electroplating
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images








Necklace And Earrings Alloy Imitation Pearl Ball Bead Chain Sweet Cool Style Star Pattern Electroplating
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























