
Necklace Artificial Crystal Fruit Geometric Handmade
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Fruit,Geometric Type |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 194g |
Original: $9.12
-65%$9.12
$3.19More Images




Necklace Artificial Crystal Fruit Geometric Handmade
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Fruit,Geometric Type |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 194g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Fruit,Geometric Type |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 194g |























