
Necklace Choker Gothic Sweet Cool Style Metal Gravel Geometric Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Gravel |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images




Necklace Choker Gothic Sweet Cool Style Metal Gravel Geometric Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Gravel |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Gravel |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |























