
Necklace Choker Metal Alloy Velvet Geometric Asymmetrical Liquid Pleated Pendant For Women
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women |
| Material | Metal |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 26g |
More Images





Necklace Choker Metal Alloy Velvet Geometric Asymmetrical Liquid Pleated Pendant For Women
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women |
| Material | Metal |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women |
| Material | Metal |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 26g |























