
Necklace Clavicle Chain Titanium Steel Stainless Steel 18K Gold Electroplated Heart Stars Round Pendant Bamboo Chain
Necklace Clavicle Chain Titanium Steel Stainless Steel 18K Gold Electroplated Heart Stars Round Pendant Bamboo Chain
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Literature,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images







Necklace Clavicle Chain Titanium Steel Stainless Steel 18K Gold Electroplated Heart Stars Round Pendant Bamboo Chain
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Literature,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Literature,Ethnic,National Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























