
Necklace Copper Alloy Pearl Geometric Microinlaid Zircon Electroplating Rose Flower Oil Painting Ceramic Clay Threedimensional Woolen Chain For Women
Necklace Copper Alloy Pearl Geometric Microinlaid Zircon Electroplating Rose Flower Oil Painting Ceramic Clay Threedimensional Woolen Chain For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $7.96
-65%$7.96
$2.79More Images





Necklace Copper Alloy Pearl Geometric Microinlaid Zircon Electroplating Rose Flower Oil Painting Ceramic Clay Threedimensional Woolen Chain For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 10g |























