
Necklace Copper Angel Wings Mixed Gem Inlay Electroplating For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images




Necklace Copper Angel Wings Mixed Gem Inlay Electroplating For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























