
Necklace Copper Bow Zircon Mixed Gem Inlay Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Natural,Animals |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.38
-65%$2.38
$0.83More Images





Necklace Copper Bow Zircon Mixed Gem Inlay Box Chain
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Natural,Animals |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Natural,Animals |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























