
Necklace Copper Devil's Eye Microinlay Design For Ladies
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $1.89
-65%$1.89
$0.66More Images






Necklace Copper Devil's Eye Microinlay Design For Ladies
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |























