
Necklace Copper Geometric Mixed Gem Inlay Electroplating Twist Chain
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Asexuality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27.5g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images





Necklace Copper Geometric Mixed Gem Inlay Electroplating Twist Chain
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Asexuality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27.5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Asexuality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27.5g |























