
Necklace Copper Heart Style Mixed Gem Inlay Zircon Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Princess,Plant Flowers |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.80
-65%$1.80
$0.63More Images



Necklace Copper Heart Style Mixed Gem Inlay Zircon Women's
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Princess,Plant Flowers |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Princess,Plant Flowers |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























