
Necklace Copper Mixed Gem Inlaid Geometric Pattern Antique Silver Pendant Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Niche,Natural |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 5g |
More Images




Necklace Copper Mixed Gem Inlaid Geometric Pattern Antique Silver Pendant Ochain For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Niche,Natural |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Niche,Natural |
| Treatment Process | Gem Inlaid |
| Weight | 5g |























