
Necklace Crystal Chain Alloy Geometric Cross Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images







Necklace Crystal Chain Alloy Geometric Cross Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 14g |























