
Necklace Fake Pearl Star Shape Electroplating Women's Minimalist
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fake Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Minimalist |
| Weight | 33g |
Original: $3.45
-65%$3.45
$1.21More Images




Necklace Fake Pearl Star Shape Electroplating Women's Minimalist
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fake Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Minimalist |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fake Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Minimalist |
| Weight | 33g |























