
Necklace Feather Geometric Handmade Ribbon For Women
| Chain Style | Ribbon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Feather |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 3g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images














Necklace Feather Geometric Handmade Ribbon For Women
| Chain Style | Ribbon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Feather |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ribbon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Feather |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 3g |























