
Necklace Flannel Pu Aluminum Cross Chain Alloy Heart Electroplating Allmatch Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pu Aluminum Chain Ccb |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images





Necklace Flannel Pu Aluminum Cross Chain Alloy Heart Electroplating Allmatch Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pu Aluminum Chain Ccb |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pu Aluminum Chain Ccb |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 45g |























