
Necklace Glass Acrylic Imitation Geometric Handmade
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Acrylic Imitation Pearl Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Glass Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $1.19
-65%$1.19
$0.42More Images






Necklace Glass Acrylic Imitation Geometric Handmade
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Acrylic Imitation Pearl Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Glass Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Acrylic Imitation Pearl Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Glass Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |























