
Necklace Gravel Iron Geometric Rhombus Electroplated Retro Flower Clavicle Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gravel+Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Plants Flowers |
| Weight | 25g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Necklace Gravel Iron Geometric Rhombus Electroplated Retro Flower Clavicle Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gravel+Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Plants Flowers |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gravel+Iron |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Plants Flowers |
| Weight | 25g |























