
Necklace Hip Hop Style Geometric Alloy Aluminum Iron Chain Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Aluminum Chain + Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 55g |
Original: $2.24
-65%$2.24
$0.78More Images






Necklace Hip Hop Style Geometric Alloy Aluminum Iron Chain Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Aluminum Chain + Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Aluminum Chain + Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 55g |























