🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Necklace Imitation Opal Copper Geometric Sweet Cool Style With Letters Numbers Text Zirconia Oshaped Chain For Women
Necklace Imitation Opal Copper Geometric Sweet Cool Style With Letters Numbers Text Zirconia Oshaped Chain For Women
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |
Select color
From $0.64
Original: $1.84
-65%Necklace Imitation Opal Copper Geometric Sweet Cool Style With Letters Numbers Text Zirconia Oshaped Chain For Women—
$1.84
$0.64More Images





Necklace Imitation Opal Copper Geometric Sweet Cool Style With Letters Numbers Text Zirconia Oshaped Chain For Women
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Copper |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |























