
Necklace Imitation Pearl Alloy Rhinestones Geometric Cross Chain Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Rhinestones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 44g |
Original: $2.93
-65%$2.93
$1.03More Images





Necklace Imitation Pearl Alloy Rhinestones Geometric Cross Chain Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Rhinestones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 44g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Rhinestones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 44g |























