
Necklace Imitation Pearl Geometric Copper Iron Electroplating Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Iron Artificial Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images






Necklace Imitation Pearl Geometric Copper Iron Electroplating Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Iron Artificial Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Iron Artificial Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























