
Necklace Imitation Pearl Iron Chain Alloy Geometric Metal Lock Pendant Electroplating Women's Highend Style
Necklace Imitation Pearl Iron Chain Alloy Geometric Metal Lock Pendant Electroplating Women's Highend Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High-End Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |
More Images







Necklace Imitation Pearl Iron Chain Alloy Geometric Metal Lock Pendant Electroplating Women's Highend Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High-End Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | High-End Sense,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |























