
Necklace Imitation Pearls Alloy Vintage Star Shape Geometric Ball Chain Diamond Design
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 71g |
Original: $2.70
-65%$2.70
$0.94More Images






Necklace Imitation Pearls Alloy Vintage Star Shape Geometric Ball Chain Diamond Design
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 71g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 71g |























