
Necklace Iron Plastic Heart Drop Shape Electroplating Sweet Cool Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 64g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images





Necklace Iron Plastic Heart Drop Shape Electroplating Sweet Cool Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 64g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 64g |























