
Necklace Jewelry Alloy Heart Electroplated Multi Layer All Match Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images








Necklace Jewelry Alloy Heart Electroplated Multi Layer All Match Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























