
Necklace Jewelry Freshwater Pearl Heart Shape Geometric Titanium Steel Electroplated 18K Real Gold Pendant Clavicle Chain For Women
Necklace Jewelry Freshwater Pearl Heart Shape Geometric Titanium Steel Electroplated 18K Real Gold Pendant Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Electroplated 18K Real Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $6.20
-65%$6.20
$2.17More Images





Necklace Jewelry Freshwater Pearl Heart Shape Geometric Titanium Steel Electroplated 18K Real Gold Pendant Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Electroplated 18K Real Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Electroplated 18K Real Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















