
Necklace Jewelry Titanium Steel Geometric Pattern Polished Hiphop Water Wave Chain For Women
Necklace Jewelry Titanium Steel Geometric Pattern Polished Hiphop Water Wave Chain For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 10g |
Original: $2.01
-65%$2.01
$0.70More Images






Necklace Jewelry Titanium Steel Geometric Pattern Polished Hiphop Water Wave Chain For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 10g |























