
Necklace Jewelry Zinc Alloy Geometric Handmade Men's Hip Hop Thorn Glasses Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Necklace Jewelry Zinc Alloy Geometric Handmade Men's Hip Hop Thorn Glasses Clavicle Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Facial Features,Expressions |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |























