
Necklace Jewelry Zircon And Organic Glass Rhombus Geometric Inlaid Simple Style For Women Ochain
Necklace Jewelry Zircon And Organic Glass Rhombus Geometric Inlaid Simple Style For Women Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Rhombus,Geometry |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 20g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images










Necklace Jewelry Zircon And Organic Glass Rhombus Geometric Inlaid Simple Style For Women Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Rhombus,Geometry |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Rhombus,Geometry |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 20g |























