
Necklace Lapis Lazuli Turquoise Wooden Bead Alloy O Word Chain Geometric Electroplating Bohemian Retro Men's Fashion
Necklace Lapis Lazuli Turquoise Wooden Bead Alloy O Word Chain Geometric Electroplating Bohemian Retro Men's Fashion
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images















Necklace Lapis Lazuli Turquoise Wooden Bead Alloy O Word Chain Geometric Electroplating Bohemian Retro Men's Fashion
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 30g |























