
Necklace Leather Alloy Geometric Doublecircle Tassel Handmade
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Leather Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Leather Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images




Necklace Leather Alloy Geometric Doublecircle Tassel Handmade
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Leather Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Leather Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Leather Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Leather Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 20g |























