
Necklace Mesh Wax Rope Chain Handmade Flower Design For Women
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mesh |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mesh |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images







Necklace Mesh Wax Rope Chain Handmade Flower Design For Women
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mesh |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mesh |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mesh |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mesh |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 9g |























