
Necklace Metal Bronze Peace Symbol Geometric Leather Fuel Injection Pendant
| Chain Style | Leather Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Cortex |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Fuel Injection |
| Weight | 30g |
Original: $2.11
-65%$2.11
$0.74More Images




Necklace Metal Bronze Peace Symbol Geometric Leather Fuel Injection Pendant
| Chain Style | Leather Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Cortex |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Fuel Injection |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Leather Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Cortex |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Fuel Injection |
| Weight | 30g |























