
Necklace Metal Geometric Snake Bone Chain Iron Chain Copper Clad Iron Chain Electroplating Women
Necklace Metal Geometric Snake Bone Chain Iron Chain Copper Clad Iron Chain Electroplating Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 36g |
Original: $2.77
-65%$2.77
$0.97More Images





Necklace Metal Geometric Snake Bone Chain Iron Chain Copper Clad Iron Chain Electroplating Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Ccb |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 36g |























