
Necklace Metal Heart Pendant Wave Pattern Electroplating For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Wave |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images





Necklace Metal Heart Pendant Wave Pattern Electroplating For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Wave |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Wave |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Wave |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























