
Necklace Metal Iron Alloy Star Flower Vacation Style
| Chain Style | Iron |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Star |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Star |
| Style | Vacation Style,Plants Flowers |
| Weight | 20g |
Original: $2.00
-65%$2.00
$0.70More Images







Necklace Metal Iron Alloy Star Flower Vacation Style
| Chain Style | Iron |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Star |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Star |
| Style | Vacation Style,Plants Flowers |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Iron |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Star |
| Pendant Material | Alloy |
| Shape | Star |
| Style | Vacation Style,Plants Flowers |
| Weight | 20g |























